Zabıta Müdürlüğü

İsmail OKTAN (AMİR)

1956’da Mersin ili Anamur ilçesinde doğdu. İlkokulu Bozyazı’da   Orta ve  Lise öğrenimini Mersin’de tamamladı.1978’de Bozyazı Belediyesinde göreve başladı. Halen Bozyazı Belediyesinde Zabıta Amiri olarak görev yapmaktadır.  Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

1-Güldane BİLGİN

1974’de Mersin ili Anamur İlçesinde doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Bozyazı’da tamamladı.1993’de Bozyazı Belediyesinde göreve başladı. Halen Bozyazı Belediyesinde Zabıta Memuru olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir. 

 

2-Ali AYSAN

1972’de Mersin ili Anamur İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bozyazı’da tamamladı. 1996’da Bozyazı Belediyesinde göreve başladı.  Halen Bozyazı Belediyesinde Şef olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

4-Zeyni KAYA

1967’de Mersin ili Anamur ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bozyazı’da tamamladı. 1990’da Bozyazı Belediyesinde göreve başladı. Halen Bozyazı Belediyesinde Zabıta Memuru olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

4-Gürsel IŞIL

1966’da Mersin İli Anamur İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bozyazı’da, Lise öğrenimini Anamur İmam Hatip Lisesinde tamamladı.  1993’de Bozyazı Belediyesinde göreve başladı. Halen Bozyazı Belediyesinde  Zabıta Memuru olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

3-Doğan TAKMET

1966’da Mersin İli Anamur İlçesinde doğdu. Bozyazı İlkokulundan mezun oldu. 1990’da Bozyazı Belediyesinde göreve başladı. Halen Bozyazı Belediyesinde çalışmaktadır.  Evli ve dört çocuk babasıdır.