Mali Hizmetler

Ünzüle BALIKÇI  (Müdürü)

1962’de Mersin ili, Anamur İlçesinde doğdu. İlkokulu Bozyazı’da Orta ve Lise öğrenimini Anamur’da tamamladı. 1985’de Hacettepe Üniversitesi Zonguldak Meslek Yüksekokulu Muhasebe bölümünden mezun oldu. 1991’de Bozyazı Belediyesinde göreve başladı. Halen Bozyazı Belediyesinde  Mali Hizmetler Müdürü olarak çalışmaktadır. Evli ve üç çocuk annesidir.

 

 

 

1-Hüseyin ARIKAN

       1965’de Mersin ili Anamur ilçesinde  doğdu.İlk, orta ve lise  öğrenimini Anamur’da  tamamladı.  1992’de Bozyazı Belediyesinde göreve başladı.  Halen Bozyazı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünde memur olarak çalışmaktadır.


4-Arzu DURU

          1971’de  Mersin İli  Anamur  İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bozyazı’da, Lise öğrenimini Anamur’da tamamladı.   1991’de  Bozyazı Belediyesinde  göreve başladı. Anadolu Üniversitesi  Açıköğretim   Fakültesi Önlisans mezunudur.   Halen Bozyazı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünde şef olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki  çocuk annesidir.

6-Belkay ŞİMŞEK

       1976’da Mersin ili Anamur İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bozyazı’da tamamladı. 1996’da Bozyazı Belediyesinde memur olarak göreve başladı. Halen Bozyazı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde icra memuru olarak görev yapmaktadır.

 

 

EMLAK ŞEFLİĞİ

Ayten KESER (ŞEF)

1962’de Mersin ili Anamur ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bozyazı’da, lise öğrenimini Anamur’da tamamladı. 1987’de Bozyazı Belediyesinde memur olarak göreve başladı. Halen Bozyazı Belediyesinde Emlak Servisinde Emlak Şefi olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.

 

 

2-Ünzüle ARI

1974’de Mersin ili Anamur ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bozyazı’da tamamladı. 1996’da Bozyazı Belediyesinde memur olarak göreve başladı. Halen Bozyazı Belediyesi Emlak servisinde memur olarak çalışmaktadır. Evli ve üç çocuk annesidir.

 

 

3-Vedat YILMAZ

 

1971’de Mersin ili Anamur ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bozyazı’da tamamladı. 1997’de Bozyazı Belediyesinde tahsildar olarak göreve başladı. Halen Bozyazı Belediyesi Emlak Servisinde tahsildar olarak görev yapmaktadır.  Evli ve iki çocuk babasıdır.