Destek Hizmetleri

Songül KAHVECİOĞLU (Müdür)

1966’da Mersin ili Anamur  İlçesinde doğdu.  İlk, orta ve lise öğrenimi Bozyazı’da tamamladı. 1985’de Selçuk Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Makine Ressamlığı bölümünden mezun oldu. 1996’da Bozyazı Belediyesinde göreve başladı. Halen Bozyazı Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.  

 

 

1-Halil BUÇGÜN

1965’de Mersin ili  Anamur  İlçesinde  doğdu. İlk ve orta öğrenimi Bozyazı’da, Lise öğrenimini Anamur’da tamamladı. 1987’de Dicle Üniversitesi Şanlıurfa Ziraat Fakültesinden mezun oldu. Aydıncık İlçe Tarım Müdürlüğünde bir yıl çalıştı.  1996’da Bozyazı Belediyesinde  göreve başladı.  Halen Bozyazı Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğünde Mühendis olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

2-Gülşen PEKMEZ

                  1968’de Mersin İli Anamur ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini  Bozyazı’da tamamladı.  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Önlisans mezununudur

                   1993’de Bozyazı Belediyesinde  göreve başladı. Halen Bozyazı Belediyesinde  Destek Hizmetleri Müdürlügünde Şef olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.